Köszöntő

Szeretettel köszöntöm                                                                                                                          a Göncy Pál Katolikus Általános Iskola                                                                                                                    nevelőtestülete nevében                                                                     a weboldalunkra látogatókat!

Fenntartónk 2016. szeptember 1-től az Egri Főegyházmegye.                                 Hisszük, hogy Istennel szebb, tartalmasabb és boldogabb életet lehet élni. Ezért tartjuk fontosnak tanulóink tantárgyi tudásának gyarapítása mellett a keresztény hitben található értékek átadását.

Kötelességünknek tartjuk a gyermekekben rejlő tehetség kibontakoztatását. Mutatkozzon meg az a tantárgyi tudásban, sportban, vagy más egyéb  területen. Az iskolánkban folyó oktató, nevelő munkát ezen elvek figyelembevételével terveztük meg. Bízunk benne, hogy intézményünk valamennyi tanulója megtalálja nálunk a képességei kibontakoztatást segítő  és érdeklődési körének megfelelő tudást és ismeretanyagot. Ehhez igyekszünk lehetőséget biztosítani a tantárgyi órákon, délutáni foglalkozások, szakkörök, sportkörök keretében.

Nagy Sándorné  intézményvezető

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.