Köszöntő

Fenntartónk 2016. szeptember 1-től az Egri Főegyházmegye.

Hisszük, hogy Istennel szebb, tartalmasabb és boldogabb életet lehet élni. Ezért tartjuk fontosnak tanulóink tantárgyi tudásának gyarapítása mellett a keresztény hitben található értékek átadását.

Kötelességünknek tartjuk a gyermekekben rejlő tehetség kibontakoztatását. Mutatkozzon meg az a tantárgyi tudásban, sportban, vagy más egyéb  területen. Az iskolánkban folyó oktató, nevelő munkát ezen elvek figyelembevételével terveztük meg. Bízunk benne, hogy intézményünk valamennyi tanulója megtalálja nálunk a képességei kibontakoztatást segítő  és érdeklődési körének megfelelő tudást és ismeretanyagot. Ehhez igyekszünk lehetőséget biztosítani a tantárgyi órákon, délutáni foglalkozások, szakkörök, sportkörök keretében.

Nagy Sándorné  intézményvezető

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.