Alsós munkaközösség tájékoztatója

Kedves Szülők!

A rendkívüli helyzet miatt a tanulmányi munkával kapcsolatban néhány információt szeretnénk megosztani!

1.A diákok minden nap az e-napló házi feladatok fül felületén és a zárt facebook csoportban kapják meg a napi munkát.

2.Minden osztályfőnök létrehozott egy messenger fiókot, ahová az elkészült munkák fotóit kérjük visszaküldeni!

3.A heti munkákról készült fotókat egyben és hiánytalanul szombat délig várjuk vissza erre a messenger fiókra! Minden feladat mellé a napi dátumot írják oda! Ha visszaáll a rend minden füzetet ellenőrzés és értékelés céljából összeszedjük! A rajzból és technikából kiadott munkákat is kérnénk elküldeni és otthon összegyűjteni!

4.Akik nem rendelkeznek semmiféle internetes felülettel, azok a tanulók minden pénteken 10 és 12 óra között vehetik át/adhatják le a heti anyagot Kovácsné Kovács Viktória igazgató- helyettesnél az iskolában!

5.A felmerülő kérdések megválaszolására telefonos fogadó óra keretében munkanapokon a tantárgyi órák idején és minden hétköznap este 7 és 8 óra között van lehetősége konzultálni az osztályfőnökkel és a szaktanárral.

6.Az otthoni munkához szükséges bent maradt tankönyveket, füzeteket, tornafelszerelést ezen a héten reggel 8-tól délig vihetik haza az iskolából!

Gyermeke felsőbb évfolyamba való továbbhaladása érdekében, kérjük segítségüket és együttműködésüket!

Karácsond,2020. március 16.                                                   Alsós munkaközösség

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.