Hitélet

Búcsúi szentmise, – 2018.

A Szent Miklós püspök tiszteletére bemutatott búcsúi szentmisét Holló Gábor Atya mutatta be a karácsondi templomban, 2018. december 9-én, vasárnap. A szentmise elején iskolánk 7/b osztályos tanulói méltóképpen egy kis előadással emlékeztek meg védőszentünk életéről. A szentmise végén a templom kapujában pedig a Mikulás várta a gyerekeket és a híveket.

Roráte szentmisék 2018

Iskolánk alsós és felsős tanulói is a számukra külön-külön szervezett roráte szentmisékkel mélyíthették el a karácsonyra való lelki felkészülésüket, melyeket Greutter György Atya mutatott be.

ELŐADÁS SZENT ERZSÉBET ÉLETÉRŐL

November 18-án vasárnap a szentmise elején iskolánk Karitasz Junior csoportja egy szép kis előadással emlékezett meg Szent Erzsébet életéről aktualizálva azt mai életünkre is.