Szakkörök, testedzés

Szakköreink:

• Megalakult énekkarunkra nagyon büszkék vagyunk. Pappné Fehér Anikó vezetésével tovább színesítik ünnepi műsorainkat, szebbé teszik a szentmiséket.
  • Informatikából 3 korosztály részére,
  • angolból 3 korosztály részére biztosítunk szakköri foglalkozásokat.
  • Ezeken kívül:
  • asztalitenisz,
  • tollaslabda,
  • természetismeret,
  • matematika,
  • hittan,
  • kémia,
  • fizika szakkörök is működnek intézményünkben.

Egyéb lehetőségek:

• Fityfiritty színjátszó körben az előadásokat betanítja Tóth Józsefné tanítónő.
  • A Fabula Művészeti Iskola keretében iskolánk néptánc és kézműves foglalkozásokat biztosít az érdeklődők számára.
  • Iskolánkban működik a Bozsik program, amelyben az idei tanévben a harmadik és negyedik osztályos fiúkkal veszünk részt. Hetente két edzést tartunk, és négy tornán veszünk részt.
  • Négy Község Harcosai önvédelmi, és a asztalitenisz szakosztálya edzéseket tart tornatermünkben. Szakosztályvezetők: Veréb Zoltán és Füleki Péter.
  • Labdarúgó edzéseket tartanak a téli időszakban a Karácsondi Sportegyesület, Labdarúgó Szakosztályának játékosai, Váradi Zoltán vezetésével.
  • Kézilabdaedzéseket tart az alsós lányoknak Molnár Julianna.